Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

IEView - okno rozmowy z ruchomymi emotami i stylami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Arrow Strona projektu http://mgoodies.berlios.de

Arrow Dyskusje o personalizacji - http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3143
Arrow Style IVT - templates - http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3135
Arrow Style CSS - http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3111
Arrow Ruchome emotikony - http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3105
Arrow Konwertery emotikon - http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3134
Arrow Archiwum tematu - http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3131

Arrow Przegladarka IE - Narzedzia->Opcje internetowe->Zaawansowane-> Wlacz "Odtwarzaj animacje na stronach sieci web"


Idea Nowe wersje IEView obsługę emotikon realizują przy pomocy nowych wersji SmileyAdd

Change Log 1.0.5.0 napisał:
- Removed internal support for emoticons (SmileyAdd v0.1.10.1 or higher is now required)[...]

Arrow http://miranda-im.pl/viewtopic.php?p=42420#42420
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 12 Mar 2005 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mialbym taki request, nie wiem gdzie go dokladnie napisac, wiec nie rzucac kamieniami we mnie jak to nie tycyz ieview Razz

Arrow otóz czy dało by jakos rade zeby kopiowanie tekstu obejmowało także emotikony ? w chwili obecnej jak zaznaczymy i skopiujemy tekst zawierajacy emoty, i wkleimy, to bedzie on zawsze bez emot, dało by rade zeby był Z ? fajnie by było Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 7:55    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja osobiscie w to watpie, jak w IE przejedziesz markujac jakis txt z grafika to tez skopiuje tylko pure txt, takze takimi samymi zasadami rzadzil sie bedzie IEView Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 12 Mar 2005 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj optymista widze Smile ale moze da sie to zrobic, bo tabsrmm na richedicie to ma, w gg tysz działa to to, to moze sie da zaimplementowac w okno rozmowy badz ieview, musi byc jakis sposób na to Smile (mam nadzieje Razz)
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 12 Mar 2005 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
no ja osobiscie w to watpie, jak w IE przejedziesz markujac jakis txt z grafika to tez skopiuje tylko pure txt, takze takimi samymi zasadami rzadzil sie bedzie IEView Wink
jak skopiujesz tekst z grafą w IE i wkleisz w notatniku to serio wklei tylko txt Wink
jak wkleisz w wordzie to wkleja txt (razem z formatowaniem) i grafe Smile


Ostatnio zmieniony przez kroku dnia 12 Mar 2005 11:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to jest faktem niezbitym Wink i tak tez powinno sie dziac z zaznaczona rozmowa ze scrivera...

jednak tu chodzilo chyba o to aby zaznaczony wycinek byl zamieniany w miejscach gdzie sie znajduje jakis emot na ciagi typowo 'emotyczne' Wink czyli <lol>, [papa], itp Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 12 Mar 2005 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie, bo przeca tabsrmm chyba tak robi ze kopiuje cale emoty a nie text Smile wazne to zeby byly one kopiowane a nie perfidnie omijane Razz
jesli sie DA oczywiscie Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
niekoniecznie, bo przeca tabsrmm chyba tak robi ze kopiuje cale emoty a nie text Smile wazne to zeby byly one kopiowane a nie perfidnie omijane Razz
jesli sie DA oczywiscie Smile


maja byc kopiowane czy wklejane ? bo to dwie rozne rzeczy sa. kopiowane jest wszystko wlacznie z ikonami, a wklejane jest w zaleznosci od mozliwosci tego do czego jest wklejane. jesli wklejasz do notatnika, to emot nie bedzie, jak wkleisz do Worda, to beda obrazki....
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
damjanek Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 12 Kwi 2003
Posty: 381
Skąd: Poznań
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozgladam sie za starsza wersja tego oto pluga....generalnie w tej wystepuje u mnie blad: pierwsze otworzenie okna rozmowy po odpaleniu mirandy - jest ok. moge odpalac kolejne okna rozmowy w obrebie kontenera i wszystko jest si. gdy jednak zamkne okno i otworze znow (nie wazne, czy samemu wywoluje okno, czy tez ktos przysyla do mnie wiadomosc i je samemu otwieram) nie chce sie rysowac zawartosc log-u, a text przeze mnie pisany w inpucie pokazuje sie straszliwie wolno...wiem, ze na ktores z poprzednich wersji (taka, ktora zajmowala jakos kolo 70kb) wszystko dzialalo w pelni sprawnie...teraz jednak dziala to fatalnie i nie pomaga nic do czasu ponownego odpalenia mirandy....totez jesli ktos dysponowalby jakas starsza wersja pluga, prosze o przysylanie na adresik damjanek.-na.-gmail.-com.... bede zoobowiazany
_________________
...wiem którędy wiedzie mnie moja droga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 2:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damjanek napisał:
rozgladam sie za starsza wersja tego oto pluga....generalnie w tej wystepuje u mnie blad: pierwsze otworzenie okna rozmowy po odpaleniu mirandy - jest ok. moge odpalac kolejne okna rozmowy w obrebie kontenera i wszystko jest si. gdy jednak zamkne okno i otworze znow (nie wazne, czy samemu wywoluje okno, czy tez ktos przysyla do mnie wiadomosc i je samemu otwieram) nie chce sie rysowac zawartosc log-u, a text przeze mnie pisany w inpucie pokazuje sie straszliwie wolno...wiem, ze na ktores z poprzednich wersji (taka, ktora zajmowala jakos kolo 70kb) wszystko dzialalo w pelni sprawnie...teraz jednak dziala to fatalnie i nie pomaga nic do czasu ponownego odpalenia mirandy....totez jesli ktos dysponowalby jakas starsza wersja pluga, prosze o przysylanie na adresik damjanek.-na.-gmail.-com.... bede zoobowiazany


nie jestes pierwsza osoba, ktora sie na to skarzy - niestety u mnie wszystko dziala ok i nie moge tego poprawic, bo nie wiem co jest przyczyna. ale wszyscy tylko pytaja sie o starsza wersje... jesli zatem wolicie starsza wersje, zamiast pomoc przetestowac najnowsza i znalezc przyczyne bledu, to ja tego nie rozumiem....
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monter Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 13 Maj 2003
Posty: 160
Skąd: Nowy Sącz
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 4:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki sam problem jak opisany wyżej przez damjanka. TheLeech powiedz jakie info potrzebujesz a postaram się je tutaj zamieścić albo przesłać Ci na priva. Dzięki za fajną wtyke, mam nadzieję że problem uda się rozwiązać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monter napisał:
Mam taki sam problem jak opisany wyżej przez damjanka. TheLeech powiedz jakie info potrzebujesz a postaram się je tutaj zamieścić albo przesłać Ci na priva. Dzięki za fajną wtyke, mam nadzieję że problem uda się rozwiązać.


1. skontaktuj sie na priva, podaj adres e-mail i VersionInfo, wysle Ci najnowsza wersje i sprawdzisz czy dziala lepiej niz 1.9 czy nie
2. jesli nie, to mozemy zrobic 2 rzeczy:
a) zalozysz nowy profil i jesli na nim nie bedzie dzialalo wyslesz mi calutka swoja mirande z takim profilem spakowana w zipie.
b) jesli nie dziala tylko na starym profilu, postaram sie wyprodukowac wersje, ktora bedzie wyswietlala krok po kroku co akurat robi i wysle Ci ja, a ty odeslesz info, ktore ona wyprodukuje.

w zasadzie kazdy kto chce moze pomoc w sposob opisany powyzej. polecam zaczac od testow z nowym profilem.
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzychu Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 01 Lip 2004
Posty: 31
Skąd: P-ce

PostWysłany: 15 Mar 2005 17:28    Temat postu: Spuchnięta mirka :-) Odpowiedz z cytatem

Witam i od razu chcę pochwalić autora tej wtyczki jaki zamodyfikowanego srmm, super wszystko jest tak jak powinno być od samego pocztku ale jast małe ale, (nie wiem może to już było poruszane) ale mirka z wtyczką IEView strasznie spuchła otóż jak mam tą wtyczke aktywną to w pamięci wirtualnej jest coś 32MB w procesie mirandy a bez tej wtyczki 3 razy mniej ok 10MB, może dało by się coś z tym zrobić (nieskromnie prosząc)

Ogólnie to całkiem przyjemna wtyczka, brawo oby tak dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
Na testowanie z profilami nie mam czasu, ale mogę potwierdzić że mam to samo. XP SP2, wszystko najnowsze, TabSRMM, IEView w wersji 1.0.1.7 działa poprawnie, nowa wersja nie wyświetla log'u po drugim uruchomieniu i jakby spowalnia Mirandę.


no to mi niewiele pomoglo - jedyne co widze, ze macie wspolne, to XP SP2.
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
QBUS
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 275
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Mar 2005 18:05    Temat postu: Re: Spuchnięta mirka :-) Odpowiedz z cytatem

krzychu napisał:
Witam i od razu chcę pochwalić autora tej wtyczki jaki zamodyfikowanego srmm, super wszystko jest tak jak powinno być od samego pocztku ale jast małe ale, (nie wiem może to już było poruszane) ale mirka z wtyczką IEView strasznie spuchła otóż jak mam tą wtyczke aktywną to w pamięci wirtualnej jest coś 32MB w procesie mirandy a bez tej wtyczki 3 razy mniej ok 10MB, może dało by się coś z tym zrobić (nieskromnie prosząc)


IMHO to wina samego IE a nie wtyczki i nic z tym raczej zrobic sie nie da. Podobna bolaczke ma np oryginalny klient GG.
Jedynym rozwiazaenim jest powrot do jakiegos okna rozmowy opartego na richeditcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damjanek Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 12 Kwi 2003
Posty: 381
Skąd: Poznań
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@theleech:
pobawilbym sie w szukanie problemu, ale nie mam za bardzo jak, bo czasu za duzo chwilowo nie mam (troche spraw/obowiazkow mi sie na glowe zwalilo)....moze jakos pod wieczor bede mial na to czas, a jak mi sie nie uda, to versioninfo zapodam i podesle ewentualnie profil....dlatego optuje, zeby na ten czas ktos wystawil starsza wersje/podeslal mi ja..
_________________
...wiem którędy wiedzie mnie moja droga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 4 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor